Поліція проводить обшуки у активістів Українського кіберальянсуПоліція проводить обшуки у активістів Українського кіберальянсу

Поліція проводить обшуки у активістів Українського кіберальянсу

Ранком 25-го лютого, у громадських активістів та співзасновників ГО "Український Кібер Альянс" Sean Brian TownsendAlexandr Galushchenko та Андрей Перевезий проводяться обшуки за місцем їх реєстрації.

Активістам інкримінують незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж групою осіб.

Нібито вони 16.10.2019 року шляхом несанкціонованого втручання до інформаційної системи ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" розмістили на інформаційному табло в аеропорту фото дівчини з надписом "Fuck you Gretta".

Чому саме у вказаних осіб проводяться обшуки в документах не вказано.

Як повідомляє Андрій Перевезій обшуки проходять спільно з КОРД, обшуки проводять одесити.

spilno

🔴🔴🔴 Прокопіву — підозра: заступника голови КМДА звинувачують у причетності до схеми втечі «ухилянтів» за кордон

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Прокопів офіційно отримав підозру у справі про організацію незаконного переправлення чоловіків призовного віку до країн ЄС. Про це повідомили джерела у правоохоронних органах.