У Києві пасажирський автобус потрапив у аварію

У Києві пасажирський автобус потрапив у аварію

На перехресті Маяковського та Закревського зіткнулись автомобіль таксі та маршрутний автобус №571 пише Повінь.

Як повідомляють очевидці, водій таксі одразу почав телефонувати начальнику, не звернувши увагу на пасажира, який потребував медичної допомоги.

За попередньою інформацією. хтось з учасників ДТП поїхав на червоний сигнал світлофора.

🏛 Кабмін погодив призначення Георгія Занатараї головою Святошинської РДА: в тіні — політичні зв’язки та «земельна вертикаль»

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про погодження Георгія Малхазовича Занатараї на посаду голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Відомий у минулому спортсмен-дзюдоїст, Зантарая останні роки активно займається політичною діяльністю, є депутатом Київради від партії «Слуга народу».

❗️Будівельне шахрайство під прикриттям мандата: нардеп-"слуга народу" Андрій Стріхарський зліпив чергову багатоповерхівку в Києві, оформивши її як… ресторан

Цинізм в епоху війни набуває нових форм. Народний депутат від «Слуги народу» Андрій Стріхарський, очільник парламентського підкомітету з питань житлової політики (!), замішаний у черговій схемі з незаконною забудовою столиці. Цього разу — будинок у ЖК «Рів’єра» на Осокорках, зведений під виглядом закладу громадського харчування.

❗️У Києві затримано чиновника КМДА на хабарі $15 тисяч — «кошти за дитяче футбольне поле»

У черговому корупційному скандалі, пов’язаному зі структурою КМДА, затримано головного інспектора Департаменту земельних ресурсів Артема Лисенка. За даними правоохоронців, чиновник вимагав 15 тисяч доларів хабаря за сприяння в продовженні оренди земельної ділянки у Деснянському районі столиці.